II edycja Festiwalu Grot-Art

GrotArt01
II Festiwal Różnorodnych Form Artystycznych GROT-ART za nami!
W dniu 20.05.2016 roku w IV Liceum Ogólnokształcącym im. gen. Stefana Roweckiego-Grota przedstawiciele wszystkich piotrkowskich gimnazjów, a także uczniowie z gimnazjów w: Tomaszowie Maz., Wolborzu, Moszczenicy, Srocku, Gorzkowicach, Rozprzy, Paradyżu, Gomunicach oraz Dąbrowej n. Czarną brali udział w zmaganiach konkursowych. Uczniowie prezentowali swoje umiejętności w 4 kategoriach: recytacja, piosenka, prace plastyczne i przedstawienie teatralne.
Uczestnicy Festiwalu Grot - Art usłyszeli werdykt jury 24 maja o godzinie 12 na dziedzińcu Centrum Idei „Ku Demokracji”. Tam też można było zobaczyć finałowe prezentacje.
Imprezą towarzyszącą był monodram „Fade out” w wykonaniu absolwentki IV LO, Angeliki Chałubek.
Z protokołu jury dowiecie się, kto w tym roku okazał się najlepszy :)
II Festiwal Różnorodnych Form Artystycznych
Protokół z obrad jury z dn. 20 maja 2016 roku.
Jury w składzie: Witold Stawski - przewodniczący, siostra Augustyna Góra, Ewa Ciszewska – Bombska, Justyna Piesik – Kendra i Bartosz Gumulec wysłuchało 48 recytacji w wykonaniu 24 uczestników, 32 piosenki w wykonaniu 16 uczestników i obejrzało 5 przedstawień teatralnych i oceniło 33 prace plastyczne.