Kiermasz świąteczny

78900377_2665924183454285_7775851406791016448_o
Grudzień nieodłącznie kojarzy się nam ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia. To wyjątkowy czas, kiedy magia działa cuda, a my chętniej niż zwykle otwieramy serca na potrzeby innych. Okres przedświąteczny sprzyja także robieniu porządków w naszych domach. Pamiętając o tym, po raz kolejny organizujemy szkolny kiermasz świąteczny, z którego dochód zasili konto samorządu uczniowskiego i pomoże nam wesprzeć akcje charytatywne.
Zachęcamy wszystkich uczniów i nauczycieli do przekazania na nasz kiermasz wszelkich niepotrzebnych rzeczy w dobrym stanie, które zainteresowani będą mogli zakupić w symbolicznych cenach. Jeśli macie w domu zbędne przedmioty typu książki, zabawki, biżuterię, ozdoby, itp., a może jakiś nietrafiony prezent, od jutra możecie przynosić je do opiekunów SU (p. Hejniak
i p. Witczak) lub do pana pedagoga. Do oglądania i zakupu zgromadzonych rzeczy zapraszamy już od najbliższego poniedziałku przez kilka kolejnych dni. Podczas kiermaszu będzie również można nabyć ładne i niedrogie dobroczynne kartki świąteczne, z których dochód przeznaczony zostanie w całości na cele charytatywne.
Zachęcamy wszystkich do zaangażowania się w naszą akcję.

Przynieś!
Kup!
Podaruj rzeczom nowe życie!