Koniec karnawału w IV LO

53674846_2176872815692760_8144086939083997184_n
Tradycyjne Ostatki to niewątpliwie dobra okazja, aby się pobawić, a o tym, że bawić się lubimy i potrafimy nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Jak co roku, oryginalne przebrania oceniło nasze jury, które zdecydowało o przyznaniu I nagrody klasie IA. Gratulujemy niezłego pomysłu na biznes.  II miejsce zajęli uczniowie z klasy IIIC, przy gościnnym wsparciu małego „Brajanka” z klasy IIC, a III miejsce przypadło w udziale agentom z klasy IC. Dodatkowo jury wyróżniło kolorowe Teletubisie, dzięki którym przenieśliśmy się na chwilę do krainy dziecięcych zabaw i uśmiechu.
Wszystkim uczestnikom naszej  zabawy gratulujemy pomysłowości i dziękujemy za zaangażowanie, a tych niezdecydowanych zachęcamy, aby następnym razem przyłączyli się do nas.
W końcu nie bez powodu mawia się, że im nas więcej, tym weselej!