KONKURS "SZKOŁA PAMIĘTA"

szkola_pamieta
Kolejny raz bierzemy udział w akcji MEN „Szkoła pamięta”. Podobnie jak w ubiegłym roku zachęcamy uczniów do upamiętnienia ważnych rocznic i wydarzeń historycznych. Chcemy także zwrócić większą uwagę na historię małych ojczyzn oraz pamięć
o lokalnych bohaterach. Tegoroczne akcje, ze względu na obostrzenia związane z epidemią, będą koncentrowały się na działaniach multimedialnych.
Ogłaszamy zatem KONKURS na opracowanie prezentacji multimedialnej lub „filmu”
o naszym patronie, piotrkowianinie oraz dowódcy AK, Generale Stefanie Roweckim „Grocie”.
Na zgłoszenia czekamy do 5 listopada br. Prace należy przesłać do pedagoga na adres email: pedagog.piotrkow@vp.pl (najlepiej przez darmową aplikację „we transfer”).
Nagrody czekają !
W poprzednich latach, aktywniej braliśmy udział w tej akcji, porządkując mogiły „Pamiętając o tych zapomnianych” oraz włączając się do „Kwesty na ratowanie zabytkowych nagrobków piotrkowskich nekropolii”.