Konwersacje z Amerykanami

18 i 19 marca, naszą szkołę odwiedziło 20. wolontariuszy ze Stanów Zjednoczonych ze Stowarzyszenia "Społeczność Chrześcijańska TOMY". Nasi uczniowie mieli nie tylko okazję uczestniczyć w warsztatach konwersacyjnych z języka angielskiego, ale też doskonalili swoje umiejętności sportowe na boisku, trenując ćwiczenia motoryczne i biorąc udział w treningu koszykówki.
Podczas lekcji konwersacyjnych wolontariusze rozmawiali z uczniami na różne tematy. Nie zabrakło polskiego akcentu w postaci jabłecznika, sernika, kisielu i budyniu.
Koniec warsztatów uwieńczyła wycieczka po Piotrkowie, podczas której uczniowie naszej szkoły opowiadali wolontariuszom o najważniejszych zabytkach miasta.
Warsztaty zakończyły się integracją taneczną na szkolnym korytarzu w postaci belgijki.
Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy!