Łódzki Salon Maturzystów

5f69b229093a5_o_full
29 września (wtorek) rozpocznie się Łódzki Salon Maturzystów Perspektywy 2020 - tym razem organizujemy go w bezpiecznej formule online. Na Salonie tradycyjnie matura "spotyka się" ze studiami. Przygotowaliśmy wykłady ekspertów na temat matury z przedmiotów obowiązkowych i najczęściej wybieranych przedmiotów dodatkowych oraz prezentacje uczelni na temat kierunków kształcenia i zasad przyjęć na studia w 2021 roku. Będą także warsztaty, konsultacje i spotkania w wirtualnych stoiskach szkół wyższych.
Szczegółowe informacje o programie Salonu znajdują się na stronie http://www.salonmaturzystow.pl
REJESTRACJA uczniów na Salon jest ogólnodostępna i BEZPŁATNA.
Tego samego dnia w godzinach popołudniowych - od 16:00 do 19:00 - zapraszamy uczniów i rodziców na drugą część programu Łódzkiego Salonu Maturzystów: indywidualne (a najlepiej - rodzinne) spotkania ze studiami i porady dotyczące ścieżki budowania kariery. Będzie można uczestniczyć w webinarach dotyczących wyboru kierunku studiów i zapoznać się z ofertami uczelni w strefie EXPO. Przygotowaliśmy także krótkie porady dla rodziców, które z pewnością pomogą przeżyć maturalny rok.
W programie znalazły się również inspirujące spotkania z nauczycielami prowadzącymi internetowe szkolenia i porady.
Uczelnie będą do dyspozycji gości Salonu od 10 do 19.
Każdy, kto zarejestruje się i odwiedzi Salon online, otrzyma bezpłatnie "Informator dla Maturzystów 2021" w postaci e-booka.