Mikołajkowe Scrapowanie

a
W piątek (O4.12) odbyły się w naszej szkole pierwsze warsztaty scrapbookowe pod nazwą Mikołajkowe Scrapowanie. W warsztatach uczestniczyło 21 uczennic, których zadaniem było stworzenie kartki okolicznościowej o tematyce świątecznej lub ozdoby choinkowej.  Część praktyczną poprzedziło krótkie, teoretyczne wprowadzenie, które poprowadziła pani Joanna Pająk zajmująca się scrapbookingiem w wolnym czasie. Uczestniczki warsztatów dowiedziały się w jaki sposób skomponować prostą kartkę i jakich podstawowych narzędzi oraz technik używa się w scrapbookingu.
Szczególne podziękowania należą się sponsorowi warsztatów pani Dominice Piątkowskiej właścicielce sklepu z rękodziełem „Jasiulowa”, która zapewniła część materiałów wykorzystanych do stworzenia kartek.
Poniżej prezentujemy 20 kartek bożonarodzeniowych oraz ozdobę świąteczną, które powstały w trakcie warsztatów.  Wszystkie prace możecie obejrzeć w szkole w gablocie informacyjnej SU. Przyjrzyjcie się im uważnie, bo już niedługo przeprowadzimy głosowanie na najładniejszą pracę.