Miss szkoły już wybrana

89382525_2883375038375864_5828853086956814336_o
Tegoroczna odsłona wyborów Miss IV LO już za nami. Fajnych dziewczyn jest w naszej szkole wiele, ale dziś wystąpiły przed nami te najodważniejsze. Ponad dwadzieścia uroczych kandydatek zaprezentowało się w dwóch różnych stylizacjach. Czy wybór był prosty? Oceńcie sami.
Ostatecznie jednak najwięcej męskich serc podbiła Marta Adamczyk z klasy IBg, która została Miss IV LO 2020. Koronę waszej faworytce przekazała osobiście ubiegłoroczna zdobywczyni tego zaszczytnego tytułu - Agata Rakowska, która - choć nie jest już uczennicą naszej szkoły - z przyjemnością nas odwiedziła. Jeszcze raz dziękujemy. W dalszej kolejności głosy chłopców zadecydowały o przyznaniu tytułu I Vicemiss Zuzi Bagińskiej z klasy IIA, natomiast tytuł II Vicemiss trafił do Patrycji Chojnackiej z klasy IAg.
Gratulujemy nie tylko wyróżnionym dziewczętom, ale wszystkim uczestniczkom naszej zabawy, bo bawić się trzeba umieć i wy pokazałyście, że to potraficie. A na przyszłość wszyscy pamiętajcie: masz to, na co się odważysz.