Piotrkowska Arena Młodych

Drodzy uczniowie!
24 września br. ojcowie jezuici zapraszają młodzież, zwłaszcza szkół średnich, na Piotrkowską Arenę Młodych pt. „Szukać czy odejść?” Tytuł jest inspirowany kryzysem Kościoła i odejściami od niego, o których dość dużo ostatnio się mówi.
Zajawką tego spotkania mają być specjalne skarbonki Q&A, do których młodzież może wrzucać swoje kartki z pytaniami dotyczącymi wiary, Kościoła, Boga. Jedna z nich (widoczna na zdjęciu) trafiła i do naszej szkoły. Jutro i w czwartek będziecie mogli wrzucić do niej swoje pytania. Pudełko-skarbonkę znajdziecie na stoliku po wejściu do szkoły obok sekretariatu.
Pytania zadane przez młodzież zostaną przejrzane i na niektóre z nich będzie można usłyszeć odpowiedź podczas Piotrkowskiej Areny Młodych w najbliższy piątek. Odpowiedzi na pozostałe pytania najprawdopodobniej zostaną zamieszczone na Instagramie.
W imieniu organizatorów wydarzenia zachęcamy Was do podzielenia się swoimi wątpliwościami.