Poczta walentynkowa

Miesiąc luty zwykle przynosi wiele okazji do zabaw. Ciesząc się trwającym nadal karnawałem,
z przyjemnością informujemy, że już od dziś zaczęła działać nasza szkolna poczta walentynkowa,
co oznacza, że do poniedziałku (13 lutego) możecie wrzucić sympatyczną wiadomość dla osoby, którą wyjątkowo lubicie do specjalnego pudełka znajdującego się na dolnym korytarzu niedaleko wejścia do szkoły. Jak zawsze, możecie przygotować swoje własne walentynki lub do skreślenia kilku miłych słów wykorzystać gotowe karteczki-serduszka, które znajdziecie obok pudełka.
Ważne! Aby wasze wiadomości miały szansę 14 lutego trafić do właściwych rąk, nie zapomnijcie na kartce podać imienia i nazwiska sympatii oraz klasy, do której uczęszcza.
Zapraszamy do zabawy!