POCZTA WALENTYNKOWA

84945317_2814840361895999_3419856014244052992_n
Uwaga! Już od jutra zaczyna działać nasza szkolna poczta walentynkowa. Swoje wyznania, wyrazy sympatii i pozdrowienia możecie umieścić na własnych kartkach lub wykorzystać przygotowane specjalnie w tym celu karteczki-serduszka, których, mamy nadzieję, w tym roku nie zabraknie dla nikogo. Pamiętajcie, żeby na walentynce podać imię i nazwisko osoby, dla której jest ona przeznaczona oraz klasę. Tylko wtedy możemy zagwarantować, że kartka trafi we właściwe ręce. Skrzynkę oraz karteczki tradycyjnie znajdziecie na dolnym, bocznym korytarzu, niedaleko wejścia do szkoły, obok księgowości.
Jeśli chcecie zrobić komuś miłą niespodziankę lub obawiacie się wyznań prosto w oczy, walentynkowa poczta to doskonałe rozwiązanie.