Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”

I miejsce dla Tomasza Ordona na szczeblu miejskim w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”.
Podczas eliminacji szkolnych, spośród 15 uczniów, wyłoniono 2 uczniów z najlepszymi wynikami. I miejsce zajał Tomasz Ordon z klasy IVA mundurowej oraz II miejsce Adam Kołtunowski z klasy IA o profilu mundurowym.
W finale miejskich eliminacji szczęście dopisało Tomaszowi Ordonowi, który pokonał 18 rywali i zdobył I miejsce, awansując do kolejnego etapu powiatowego.
Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki!
(OTWP) ma na celu popularyzowanie przepisów i kształtowanie umiejętności w zakresie ochrony ludności, ekologii, ratownictwa i ochrony przeciwpożarowej. W szczególności służy popularyzowaniu wśród dzieci i młodzieży wiedzy ze znajomości przepisów przeciwpożarowych, zasad postępowania na wypadek pożaru, praktycznych umiejętności posługiwania się podręcznym sprzętem gaśniczym, wiedzy na temat techniki pożarniczej, organizacji ochrony przeciwpożarowej.