Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2018/2019

64735225_2344556282257745_6030090244852809728_n
 Dnia 19 czerwca 2019 roku oficjalnie zakończyliśmy rok szkolny 2018/2019. Z jednej strony rok niełatwy, z drugiej zaś rok pełen sukcesów naszej szkoły, o których dziś mieliśmy okazję sobie przypomnieć. Pozytywne emocje związane z wręczeniem nagród, wyróżnień i świadectw oraz radość z rozpoczynających się lada moment wakacji, mieszały się w tym dniu z nutką smutku i nostalgii za sprawą kończących szkołę klas trzecich gimnazjum. Niejednemu uczniowi i nauczycielowi zakręciła się w oku łza na wspomnienie trzech wspólnie przeżytych lat, które tak szybko minęły. Pożegnanie jest najtrudniejszym momentem w życiu człowieka. Trudno jest się rozstać z osobami, które okazały nam wiele ciepła, zrozumienia, inspirowały nas i fascynowały. Trzeba jednak pamiętać, że koniec jest zawsze początkiem czegoś nowego, intrygującego, dlatego gimnazjaliści pożegnali społeczność szkolną z nutką humoru.
Gimnazjum to już historia, lecz pamiętajmy, że „ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy”. Przed nami beztroski wakacyjny czas, a potem kolejny etap w naszym życiu. Co nam przyniosą? Oby jak najwięcej chwil, do których zawsze będziemy chętnie powracać w naszych wspomnieniach.