I i II miejsce na Turnieju Piłki Nożnej Kobiet

We wtorek 8 czerwca 2018 roku nasze piłkarki nożne zarówno z oddziału gimnazjalnego jak i licealnego wzięły udział w towarzyskim turnieju, który został zorganizowany przez Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Piotrkowie Trybunalskim. Mecze rozgrywane były na Orliku SP12 przy ul. Belzackiej 2x10’.

W rywalizacji tej wzięły udział cztery drużyny:
1. IV LO gimnazjum
2. IV LO liceum
3. ZSP nr 2
4. UJK

IV LO gimnazjum – ZSP nr 2 7-1 (Chudy x4, Matuszewska Ewa, Siemek Marta, Woźniak Natalia)
IV LO liceum – UJK 4-2 (Chmielewska Natalia x2, Laczek Wiktoria, Simkowska Natalia)
IV LO liceum – ZSP nr 2 6-0 (Simkowska Natalia x3, Chmielewska Natalia x2, Bęckowska Dominika)
IV LO gimnazjum – UJK 5-1 (Siemek Marta x3, Chudy Julia x2)
IV LO liceum – IV LO gimnazjum 1-1 (Simkowska Natalia – Chudy Julia)
ZSP nr 2 – UJK 7-1

Końcowa klasyfikacja:
1. IV LO gimnazjum
2. IV LO liceum
3. UJK
4. ZSP nr 2

Najlepszą strzelczynią turnieju została Chudy Julia.
Najlepszą zawodniczką turnieju została Simkowska Natalia.

Skład IV LO liceum:
Galińska Klaudia, Kieszkowska Weronika, Brózda Beata, Czekalska Katarzyna, Bęckowska Dominika, Simkowska Natalia, Laczek Wiktoria oraz Chmielewska Natalia.

Skład IV LO gimnazjum:
Błaszczyk Oliwia, Woźniak Natalia, Chudy Julia, Siemek Marta, Matuszewska Ewa, Jakubiak Sandra oraz Dzieciaszek Alicja.
Trener: Ziółkowska Julita