1 września, punktualnie o godzinie 10.30 uroczyście rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2014/2015. Wszystkich zgromadzonych z tej okazji uczniów, nauczycieli i rodziców krótkim przemówieniem powitał nowy dyrektor IV LO pan Konrad Sikora. Nie zabrakło także wzruszających podziękowań skierowanych w stronę dotychczasowej pani dyrektor Ewy Karlińskiej-Grzeli od wdzięcznych rodziców i uczniów.

Nowej dyrekcji, wszystkim uczniom i nauczycielom życzymy zapału i wytrwałości w pracy oraz samych sukcesów w nadchodzących miesiącach.
Serdecznie witamy w naszej szkole uczniów klasy pierwszej na zdjęciu.

16-04-2015

III miejsce IV LO

W rozegranych w środę 15 kwietnia finałach Mistrzostw Miasta w piłce nożnej chłopców uczniowie IV LO zajęli trzecie miejsce. Po udanych meczach eliminacyjnych i pokonaniu III LO i remisie z ZSP 2- Piomą w meczu półfinałowym naszym chłopcom przyszło się zmierzyć z II LO.
Serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty do IV LO 21 marca 2016 r.
Jedyna taka oferta w mieście!!

Wtorek 16 lipca 2024

Benedykt, Faust, Stefan, Eustacjusz, Eustachy, Andrzej, Dzierżysław, Carmen, Ermegarda, Irmegarda