Kocha, lubi, szanuje...

86269957_2836272839752751_4020674909062561792_o
Miłość to niezwykle silne i piękne uczucie, które kojarzy nam się z bliskością, szczerością, przyjaźnią, zaufaniem... Lecz, podobnie jak szczęście, choć ma wielką moc, tak naprawdę leży w małych rzeczach, drobnych gestach, których nie powinno nam zabraknąć na co dzień.
Dzień Świętego Walentego to jednak dobra okazja, aby dać szczególny wyraz swoim ciepłym uczuciom, o co my, w naszej szkole, zawsze dbamy. Nasi wysłannicy, z Amorem na czele, z przyjemnością wręczyli przesłane przez was za pośrednictwem szkolnej poczty walentynkowej dowody sympatii. Wspólne zdjęcia z osobami, które są nam szczególnie bliskie to nasza kolejna szkolna tradycja, podobnie jak słodki poczęstunek.
Pamiętajmy, że miłość można wyrazić na wiele różnych sposobów i czasami wystarczy mały gest, miłe słowo, szczery uśmiech, a nawet samo spojrzenie głęboko w oczy, aby powiedzieć komuś "kocham / lubię / szanuję...".