Wycieczka do Energylandii.

287901466_5282248371821840_7101559218830435378_n
Hyperion, Mayan, Zadra – te nazwy z pewnością nie są obce fanom ekstremalnych przeżyć oraz bijących rekordy szybkości i wysokości rollercoasterów, jakie czekają na odwiedzających popularną „Energylandię” w Zatorze. Amatorów szalonej zabawy oczywiście nie brakuje i wśród nas, uczniów i nauczycieli, dlatego postanowiliśmy
w dniu 13 czerwca wspólnie odwiedzić ów znany i lubiany park rozrywki.
Trudno opisać wszystkie emocje towarzyszące nam podczas najbardziej ekstremalnych przejazdów. W wielkim skrócie: był śmiech, krzyk, łzy oraz modlitwy o przeżycie. Ogólnie jednak można powiedzieć, że brawura to nasze drugie imię i chyba każdy z nas wyszedł dziś daleko poza swoją strefę komfortu. Niestety, z wiadomych względów nie mogliśmy uwiecznić naszych największych szaleństw na zdjęciach, ale kto tam był, ten wie, że mocne wrażenia są gwarantowane. Polecamy!
Uczestnicy eskapady: 48 uczniów z klas IA, IB, IC, ID i IIIC
Opiekunowie: „nieustraszeni” A. Hejniak i T. Wychowałek (raz jeszcze dziękujemy młodzieży za skutecznie motywujące słowa zachęty i wsparcie w chwilach zwątpienia macie szczęście, że żyjemy ) oraz urodzony wariat Ł. Grzesik .