Uczniowie klas mundurowych na Wojskowych Targach Służby i Pracy w Skierniewicach
6 marca rozegrano 1/2 finału Mistrzostw Województwa w koszykówkę, w ramach LICEALIADY.
Nasi uczniowie brali udział w bezpłatnym projekcie, którego celem było zwiększenie świadomości
i wiedzy z zakresu profilaktyki próchnicy zębów, prawidłowej higieny jamy ustnej oraz kształtowania prawidłowych nawyków żywieniowych.
Po szkoleniu uczestnicy otrzymali gadżety (elektryczną szczoteczkę oraz pastę do zębów), które
z pewnością umilą ten proces.
15-03-2023

Czy grozi nam zagłada planety?
Nasi koszykarze po raz kolejny wygrali Mistrzostwa Miasta w ramach LICEALIADY
W dniu 7 marca rozegrano 1/2 finału Mistrzostw Województwa w piłce siatkowej dziewcząt w ramach LICEALIADY.
09-03-2023

Być kobietą...

Fotorelacja z wczorajszego Święta Kobiet.
4 marca z inicjatywy uczniów: Mateusza Krasonia i Mikołaja Kołodziejskiego został zorganizowany Szkolny Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora IV LO.
W dniu 04 marca 2023 roku odbył się mecz pomiędzy MKS Piotrkowianin a Orlen Wisła Płock w piłce ręcznej mężczyzn w ramach rozgrywek Superligi.

Udział przedstawicieli klas mundurowych w miejskich obchodach Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Wtorek 07 maja 2024

Benedykt, Florian, Gizela, August, Ludomiła, Domicela, Domicjan, Domicjana, Flawia, Róża, Sykstus, Piotr