Reprezentacja IV LO w piłce siatkowej chłopców zakończyła zmagania w Mistrzostwach Piotrkowa
na V miejscu.
Mamy Mistrzostwo Miasta w piłce siatkowej dziewcząt!
02-03-2023

Wizyta górnika

Dziś naszą szkołę i klasę 1G odwiedził pradziadek jednego z naszych uczniów, Pan Jan - emerytowany górnik kopalni głębinowej węgla kamiennego.
Pan Jan opowiadał o swoim zawodzie, wspomnieniach, zagrożeniach płynących z pracy w tym zawodzie. Młodzież dowiedziała się jak ważny to zawód i z czym musi się liczyć, jeśli zdecyduje się na podjęcie tej ścieżki kariery.
Za miłą wizytę serdecznie dziękujemy!
 Uczniowie IV LO na musicalu „Les Misérables”
Uczniowie naszego liceum uczestniczyli w wycieczce szkolnej do Warszawy.
23-02-2023

Wesprzyjmy Julkę

Julka od dwóch lat jest uczennicą IV LO. Tyle samo czasu zajmuje jej walka z chorobą. Pomóżmy wrócić Julce do zdrowia!
I miejsce dla Tomasza Ordona na szczeblu miejskim w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”.
Pracownia wojskowa kadetów IV Liceum Ogólnokształcącego.
w czwartek pączunie :)
Wizyta w Sądzie Okręgowym w Piotrkowie Trybunalskim

Wtorek 07 maja 2024

Benedykt, Florian, Gizela, August, Ludomiła, Domicela, Domicjan, Domicjana, Flawia, Róża, Sykstus, Piotr