Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z  Dnia Otwartego w naszej szkole. Część 1
Wbrew pozorom pierwszego kwietnia w naszej szkole nikomu nic się nie pomyliło – to tylko uczniowie postanowili w tym dniu pełnym żartów wziąć udział w popularnej ostatnio zabawie pod hasłem „Dzień bez plecaka.” Przeróżnego rodzaju walizki, kosze, pudła, skrzynki, szuflady, transportery i inne, mniej typowe „nosidła”, jak na przykład odkurzacz, zapełniły szkolne sale i korytarze. Czy było inaczej niż co dzień? Na pewno. Czy wygodniej? Niekoniecznie. Chyba jednak nie ma jak stary, dobry plecak,
a reklamówka do szkoły tylko od święta.
Rok Polskiego Romantyzmu - 200. rocznica ukazania się zbioru „Ballady i romanse” Adama Mickiewicza.
Serdecznie dziękujemy ósmoklasistom z Piotrkowa Trybunalskiego i Powiatu za wizytę w naszej szkole. Cieszymy się z tak dużego zainteresowania ofertą edukacyjną. Mamy nadzieję, że bawiliście się u nas dobrze. Do zobaczenia we wrześniu.
21 marca 2022 roku reprezentacja chłopców pokonała w finale Mistrzostw Miasta reprezentację I Liceum Ogólnokształcącego 27:25.
Już w piątek zagramy w półfinale Wojewódzkim Szkół Ponadpodstawowych
w koszykówce w ramach Licealiady.

Trener drużyny: Konrad Sikora
Gratulujemy zwycięstwa!
O wystawie poświęconej Generałowi Stefanowi „Grot” Roweckiemu, która w dniach
15 marca- 13 kwietnia gości w IV Liceum Ogólnokształcącym, informują lokalne media.
Znane na całym świecie jako Dzień Świętego Patryka irlandzkie święto narodowe było dobrą okazją do sprawdzenia wiedzy naszych uczniów o Szmaragdowej Wyspie, jak czasem określa się Irlandię. Klimat tego święta dodatkowo podkreślił wszechobecny
u nas w tym dniu kolor zielony - kolor przywodzący na myśl nie tylko irlandzkie krajobrazy, ale też nadchodzącą wiosnę i nadzieję A nasza "ścianka" i tematyczne gadżety przyciągnęły tym razem nie tylko uczniów, co możecie zobaczyć na zdjęciach.
W środę 16 marca 2022 roku koszykarze IV LO pewnie pokonali wszystkie zespoły
w grupie i już w poniedziałek zagrają o Mistrzostwo Miasta.
Wyniki spotkań:
IV LO-ZSP nr 1-  26:10
IV LO-ZSP nr 2-  30:12
IV LO-ZSP nr 3-  38:11

Trener drużyny: Konrad Sikora
Brawo Team!
Miło nam poinformować, że uczeń naszej szkoły Kacper Marchlewicz został powołany do Kadry Narodowej juniorów młodszych w piłce ręcznej.
Kacper trenuje w MKS Piotrkowianin obecnie przebywa na zgrupowaniu szkoleniowym kadry w Pruszkowie i jest jednym z 25 najlepszych zawodników w roczniku 2006
w Polsce.
Gratulujemy zawodnikowi, trenerowi p. M. Śpiewakowi i życzymy sukcesów.
DNIA 21 MARCA 2022 ROKU W GODZ.8.15 - 13.00 ZAPRASZAMY UCZNIÓW KLAS ÓSMYCH NA DZIEŃ OTWARTY W IV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCYM.

Sobota 27 kwietnia 2024

Felicja, Anastazy, Marcin, Zyta, Piotr, Teofil, Andrzej, Kanizjusz, Bożebor