Propozycja dla młodzieży, która chce zapoznać się z zasadami udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej i wyćwiczyć podstawowe zabiegi resuscytacyjne. Klasa przyszłościowa pod kątem rynku pracy.
Klasa przeznaczona dla młodzieży zainteresowanej działaniem na rzecz pożytku publicznego, warsztatami dziennikarskimi, zajęciami z zakresu psychologii i pedagogiki, pracą w Klubie Wolontariusza.

Więcej informacji pod linkiem:
Chcielibyśmy Was zachęcić do nauki w naszym liceum. Zobaczcie, jak wyglądają zajęcia w klasie sportowej. Lekcje prowadzi wyspecjalizowana kadra trenerska i pedagogiczna. Duża liczba godzin w wychowania fizycznego.
Więcej po linkiem:

Chcielibyśmy Was zachęcić do nauki w naszym liceum. Zobaczcie, jak wyglądają zajęcia w klasie paramilitarnej. U nas nauczycie się strzelać i robić profesjonalne opatrunki. Poznacie i będziecie doskonalić samoobronę. Zobaczycie, na czym polega prawdziwa musztra. Tego wszystkiego nauczycie się, gdy zostaniecie uczniami klasy Ia, czyli klasy paramilitarnej w IV Liceum Ogólnokształcącym w Piotrkowie Trybunalskim. Z pewnością jesteście dobrzy! Ale zawsze można być jeszcze lepszym!

Więcej pod linkiem:

W IV Liceum Ogólnokształcącym odbędą się dodatkowe testy uzdolnień kierunkowych do klasy sportowej.
Testy odbędą się dnia 15 lipca 2016 r. o godzinie 9 na boisku szkolnym IV LO przy ulicy Broniewskiego w Piotrkowie Trybunalskim.
Prosimy wszystkich uczestników o zabranie sprzętu sportowego(buty, koszulka, spodenki) oraz wymaganych dokumentów, niezbędnych do udziału w teście.

Wymagane dokumenty:

- zaświadczenie od lekarza o dobrym stanie zdrowia lub kserokopia badań lekarskich z klubu.
- zgoda na udział w testach rodzica(opiekun prawny)
- legitymacja szkolna
28-06-2016

Wesołych wakacji

Z okazji zakończenia roku szkolnego odbyła się uroczysta akademia.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć i filmu.
Życzymy wszystkim radosnych wakacji!!

Wszystkich uczniów IV LO oraz ich rodziców i nauczycieli zapraszamy na uroczyste zakończenie roku szkolnego.
Uroczystość odbędzie się o godzinie 10 na sali gimnastycznej w budynku naszej szkoły.
W dniu 14 czerwca 2016r. w Publicznym Gimnazjum im. gen. Stefana "Grota" Roweckiego w Tomawie odbył się II Międzyszkolny Konkurs Historyczny "Działalność Armii Krajowej i losy jej dowódców. Część II - Michał Tokarzewski-Karaszewicz". W konkursie tym wzięli również udział uczniowie naszego liceum z klasy paramilitarnej, Adrian Cieśliczka i Łukasz Przybył, którzy zdobyli zasłużone II miejsce. Opiekunem młodzieży była pani Katarzyna Drańska. Gratulujemy i zachęcamy do obejrzenia zdjęć z konkursu.
Klub Historyczny im. gen. Stefana Roweckiego "Grota" zorganizował w dniu 09 czerwca 2016r. w UJK Filia w Piotrkowie Trybunalskim wykład "Obława augustowska - lipiec 1945 roku" który wygłosił dr Łukasz Lubicz - Łapiński. To był ostatni wykład w tym roku szkolnym w którym uczestniczyli nasi uczniowie.
12-06-2016

Zawody strzeleckie

21 kwietnia 2016 r. odbyło się podsumowanie Powiatowej Ligii Strzeleckiej. Nasza szkoła zdobyła 4 miejsce. Damian Kowalczyk zdobył V miejsce. Zuzanna Nowicz zdobyła II miejsce wśród dziewcząt. 6 czerwca 2016 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Powiatowych Zawodach Strzeleckich Szkół Ponadgimnazjalnych z karabinka pneumatycznego. Skład naszej szkoły: Zuzanna Nowicz, Olga Tarnowska, Patrycja Ogrodnik, Natalia Smak, Julia Majewska, Łukasz Przybył, Adrian Cieśliczka, Damian Kowalczyk. Najlepszy wynik zdobyła Julia Majewska zajmując 14 miejsce. Kolejne zawody już we wrześniu. Życzymy sukcesów!

Poniedziałek 20 maja 2024

Teodor, Anastazy, Wiktoria, Asteriusz, Bernardyn, Saturnina, Iwo, Bronimir, Rymwid, Józefa