Zachęcamy uczniów klas II-IV do przyniesienia niepotrzebnych podręczników szkolnych, które będzie można odsprzedać młodszym rocznikom za wyznaczoną przez siebie cenę. Oczywiście, jak zawsze możecie liczyć na pomoc Samorządu Uczniowskiego przy sprzedaży/kupnie książek.
Kiermasz odbędzie się w dniach 5-7 września (poniedziałek - środa) podczas przerw na górnym korytarzu.
Pierwsze chwile naszych najmłodszych uczniów w IV LO.
Witajcie w naszym gronie! Wszystkim uczniom naszej szkoły życzymy pomyślnego, owocnego i bezpiecznego nowego roku szkolnego 2022/2023.
28 sierpnia, dla upamiętnienia 42. rocznicy podpisania Porozumień Sierpniowych, które dały początek NSZZ „Solidarność”, w Sanktuarium Matki Bożej Trybunalskiej w kościele oo. Jezuitów w Piotrkowie Trybunalskim, odprawiono uroczystą mszę świętą w intencji Ojczyzny.
UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2022/2023 ODBĘDZIE SIĘ 1 WRZEŚNIA 2022 ROKU ( CZWARTEK ) W SALACH LEKCYJNYCH WG. HARMONOGRAMU
28-06-2022

WAKACJE!

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne życzy: dobrych, radosnych, ciekawych, w miarę aktywnych i w miarę leniwych, kulturalnych, przygodowych, twórczych, zdrowych
i bezpiecznych wakacji.
Do zobaczenia we wrześniu!
28-06-2022

UDANYCH WAKACJI!

Udanych wakacji, pełnych słońca, uśmiechu i niezapomnianych wrażeń życzy wszystkim Samorząd Uczniowski IV LO.
Uczennica klasy IIC Wiktoria Misztela otrzymała jednorazowe stypendium ufundowane przez Radę Rodziców, za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie.
Gratulujemy!
Dnia 24 czerwca 2022 roku uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2021/2022. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wręczenia nagród i dyplomów oraz części artystycznej.
 Dnia 23 czerwca odbyła się uroczystość zakończenia roku klas mundurowych
i wręczenia nagród uczniom szczególnie wyróżniającym się w minionym roku szkolnym.

Wyróżnienia otrzymali z klasy:
IA
- Wiktoria Grącik
- Giulia Sarrecchia
IIA
- Alicja Banaszczyk
IIIA
- Szymon Dębowski
- Marcelina Włóka
- Tomasz Ordon
- Kryspin Rudzki
- Piotr Kowalski
- Błażej Kołek
- Mateusz Frukacz
- Krzysztof Purgał
W środę 22 czerwca, w Mediatece, dwie nasze uczennice: Aleksandra Gurdziołek
i Kinga Nita zostały nagrodzone za osiągnięcia szkolne. Z rąk Prezydenta Miasta Krzysztofa Chojniaka oraz radnego Rafała Czajki, Przewodniczącego Komisji Oświaty
i Nauki i otrzymały listy gratulacyjne oraz nagrody książkowe.
"Przyjmijcie najlepsze gratulacje za Wasz trud i wysiłek, jaki wkładacie w edukację. Inwestując w siebie, inwestujecie jednocześnie w nasze społeczeństwo. Jestem przekonany, że dzięki takim ludziom jak wy zarówno nasze miasto, jak i nasz kraj będzie mógł właściwie się rozwijać" - powiedział w swoim wystąpieniu prezydent miasta.

Niedziela 28 kwietnia 2024

Paweł, Maria, Waleria, Marek, Przybycześć, Afrodyzy, Afrodyzjusz, Afrodyzja, Arystarch, Andrea, Witalis, Piotr