Rekrutacja na rok szkolny 2020/2021
Drodzy absolwenci szkół podstawowych, zgodnie z Zarządzeniem Łódzkiego Kuratora Oświaty z 30 stycznia 2020r. w sprawie ustalenia terminów przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego zachęcamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną naszego liceum – poniżej znajdziecie linki do naszych profili.

W ZWIĄZKU ZE ZMIANĄ TERMINU EGZAMINÓW MATURALNYCH, DNI 4-6 MAJA 2020 ROKU NIE BĘDĄ DNIAMI WOLNYMI OD ZAJĘĆ EDUKACYJNYCH.
W TYCH DNIACH BĘDĄ SIĘ ODBYWAĆ ZAJĘCIA ONLINE WEDŁUG PLANU.
Zapraszamy do obejrzenia nowego planu.
W związku z decyzją Ministerstwa Edukacji Narodowej o czasowym ograniczeniu funkcjonowania szkół dyrektor IV Liceum Ogólnokształcącego  w Piotrkowie Trybunalskim informuje, że  w dniach 12 marca - 24 maja 2020 roku zajęcia w szkole zostają zawieszone.

Egzaminy maturalne zostają przesunięte i odbędą się w dniach 8-10 czerwca 2020 roku.

Proszę na bieżąco śledzić informacje zamieszczane na stronie internetowej szkoły oraz  w mediach.

Koleżanki i koledzy z klas trzecich!
Wszystko się może zdarzyć...
Nie żegnamy się z Wami, tylko mówimy do zobaczenia :)
Uczniowie klas drugich 👋
Drodzy trzecioklasiści!
Trzy lata minęły jak sen. Mamy nadzieję, że sen piękny, kolorowy, pełen pozytywnych niespodzianek. To czas, w którym poznawaliście ciekawych ludzi, uczyliście się nowych rzeczy, zdobywaliście umiejętności. Rozwijaliście swoje uzdolnienia, uczyliście się szacunku do przeszłości i zdobywaliście narzędzia, by poradzić sobie w przyszłości.
Życzymy Wam, by świat, którego będziecie budowniczymi, był lepszy od obecnego.
Społeczność IV LO
Z OKAZJI ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 2019/2020 PRZEZ KLASY III, DYREKTOR SZKOŁY ORAZ GRONO PEDAGOGICZNE ŻYCZĄ MATURZYSTOM WIELE WYTRWAŁOŚCI W OBECNYM TRUDNYM CZASIE I POWODZENIA NA EGZAMINIE MATURALNYM.

Dyrektor IV Liceum Ogólnokształcącego
w Piotrkowie Trybunalskim
Konrad Sikora
UWAGA!
OD 27 KWIETNIA 2020 ROKU OBOWIĄZUJE NOWY PLAN LEKCJI!

W ZWIĄZKU Z KSZTAŁCENIEM NA ODLEGŁOŚĆ, PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ

Z OFERTĄ EDUKACYJNĄ MEDIÓW PUBLICZNYCH.

SZCZEGÓŁY W ZAŁĄCZNIKU.
Przed nami Święta inne niż zwykle i w mniejszym gronie, mimo wszystko:
Najserdeczniejsze życzenia
zdrowych, radosnych, spokojnych Świąt Wielkiej Nocy,
wszelkiej pomyślności i radości
dla uczniów, rodziców oraz przyjaciół szkoły.

Życzy Dyrekcja i Rada Pedagogiczna.

Niedziela 05 maja 2024

Pius, Teodor, Irena, Zdziebor, Penelopa, Waldemar, Sabrina