Od 17 maja br. do szkoły wracają wszystkie klasy w trybie hybrydowym. Od 31 maja br. szkoły i placówki oświatowe będą funkcjonowały w trybie stacjonarnym.

Poniżej harmonogram powrotu uczniów do stacjonarnej nauki w naszym liceum:
17 maja 2021r. klasy I – II pracować będą w trybie hybrydowym:
W okresie 17 – 21 maja 2021r. w trybie stacjonarnym uczyć się będą uczniowie klas: IIAG, IIBG, IICG, IIAP, IIBP, IICP (w tym okresie uczniowie pozostałych klas pracują w trybie zdalnym).

W okresie 24 – 28 maja 2021r. w trybie stacjonarnym uczyć się będą uczniowie klas: IA, IB, IC, ID, IIDP, IIEP (w tym okresie uczniowie pozostałych klas pracują w trybie zdalnym).

31 maja 2021r. wszystkie klasy wracają do nauki stacjonarnej.

Nauczyciele pracują stacjonarnie ze szkoły !!!
Wydarzenie rozpocznie się 13 maja 2021 r. o godzinie 17:00, będzie trwać maksymalnie 90 minut. Webinarium jest darmowe i dostępne dla wszystkich zainteresowanych bez żadnych ograniczeń. Webinar będzie udostępniony przez stronę rozprowadzającą, która przekieruje kandydatów na właściwe wydarzenie na serwisie YouTube.
 Zaproszenie na wydarzenie
Test sprawnościowy do klasy sportowej o profilu piłki siatkowej dziewcząt - rekrutacja w roku szkolnym 2021/2022
Termin: 20 maja o godzinie 16:00
Miejsce: boisko – orlik przy IV LO w Piotrkowie Tryb., ul. Broniewskiego 5.
Informujemy, że testy do klasy sportowej o profilu piłki nożnej dziewcząt i chłopców odbędą się w dniu 19 maja o godz. 10:00 dla chłopców (weryfikacja dokumentów
godz. 9:30) i o 11:00 dla dziewcząt (weryfikacja dokumentów godz. 10:30).
03-05-2021

MATURA A.D. 2021

Wszystkim Maturzystom A.D. 2021
życzę:
wiary w swoje siły,
szczęścia, jeśli zabraknie wiedzy,
najlepszych wyników,
i tego, by egzamin maturalny okazał się wymarzonym startem w dorosłe życie.
Dyrektor Konrad Sikora

Informujemy, że dni 4- 7 maja 2021 są dniami wolnymi od nauki szkolnej.
30-04-2021

Drodzy Absolwenci!

IV Liceum Ogólnokształcące rozstaje się dziś z rocznikiem, który rozpoczynał naukę
w roku szkolnym 2018/2019, a przejdzie do historii pod symboliczną nazwą
„Matura 2021”. Z całego serca gratuluję Wam sukcesu, jakim jest ukończenie szkoły. Zarówno Wam, jak i Waszym Rodzicom dziękuję za trzyletnią współpracę z Dyrekcją, Wychowawcami i Gronem Pedagogicznym IV Liceum. Waszym wychowawcom
i nauczycielom składam podziękowania za trud i serce, które włożyli w kształcenie
i wychowanie Was.
Kochani!
Zamykacie dzisiaj bardzo ważny okres swojego życia. Za Wami lata nauki, życiowego doroślenia, pierwsze sukcesy i porażki. Mam nadzieję, że opuszczacie szkołę, jak pisał poeta „mądrością silni, rozumni szałem”. Przeczytajcie proszę fragment wiersza i przemyślcie słowa poety przed wejściem w dorosłe życie:
ID – klasa biologiczno-chemiczna
Przedmioty rozszerzone: biologia, chemia;
do wyboru: język angielski, matematyka, fizyka.

IE       Przedmioty rozszerzone: język polski, informatyka;
do wyboru: język angielski, wiedza o społeczeństwie.

31-03-2021

Wesołego Alleluja!

Wielkanocy czas już nastał. Pora świętowania
Godnie, w zgodzie więc obchodźmy
Zmartwychwstanie Pana!
Prócz zadumy i refleksji, zaznajmy radości
Niechże razem ze spokojem w sercach naszych gości!
Niech ucieszą znowu oczy baby lukrowane
                                      I pisanki kolorowe i cichy baranek

Sobota 18 maja 2024

Feliks, Wenancjusz, Myślibor, Eryk, Liberiusz, Klaudia, Aleksander, Aleksandra, Teodot